RG1005V-1650-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-1650-W-T5
JLCPCB Part #
C3999686
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS