RG1005V-161-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-161-W-T5
JLCPCB Part #
C4119422
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS