RG1005V-1580-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-1580-B-T5
JLCPCB Part #
C3921019
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS