RG1005V-1430-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-1430-B-T5
JLCPCB Part #
C3914270
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS