RG1005V-1270-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-1270-W-T1
JLCPCB Part #
C3967182
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS