RG1005V-1240-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-1240-P-T1
JLCPCB Part #
C4345674
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS