RG1005V-122-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-122-D-T10
JLCPCB Part #
C4046267
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS