RG1005V-1071-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-1071-P-T1
JLCPCB Part #
C4252499
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS