RG1005V-1071-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-1071-B-T5
JLCPCB Part #
C4235779
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS