RG1005V-1051-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-1051-B-T5
JLCPCB Part #
C3936338
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS