RG1005P-95R3-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-95R3-W-T5
JLCPCB Part #
C1720381
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS