RG1005P-9532-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005P-9532-D-T10
JLCPCB Part #
C2104863
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS