RG1005P-8870-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-8870-W-T5
JLCPCB Part #
C3936940
Description
-55℃~+155℃ 63mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS