RG1005P-7322-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-7322-B-T5
JLCPCB Part #
C2137492
Description
1/16W 73.2kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS