RG1005P-6492-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-6492-B-T5
JLCPCB Part #
C3981224
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS