RG1005P-5621-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-5621-B-T5
JLCPCB Part #
C3970209
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS