RG1005P-5231-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-5231-B-T5
JLCPCB Part #
C4203299
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS