RG1005P-3652-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-3652-W-T5
JLCPCB Part #
C4147127
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS