RG1005P-3572-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-3572-W-T5
JLCPCB Part #
C3971917
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS