RG1005P-3482-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-3482-W-T5
JLCPCB Part #
C1721432
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS