RG1005P-3480-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-3480-B-T5
JLCPCB Part #
C4326092
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS