RG1005P-2101-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-2101-B-T5
JLCPCB Part #
C2088179
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS