RG1005P-1652-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-1652-W-T5
JLCPCB Part #
C3955548
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS