RG1005P-1582-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-1582-W-T5
JLCPCB Part #
C4291509
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS