RG1005P-1181-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005P-1181-W-T5
JLCPCB Part #
C4207270
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS