RG1005P-1181-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-1181-B-T5
JLCPCB Part #
C3990024
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS