RG1005P-1150-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-1150-B-T5
JLCPCB Part #
C2138515
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS