RG1005P-1050-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-1050-D-T10
JLCPCB Part #
C2103541
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS