RG1005N-95R3-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-95R3-W-T1
JLCPCB Part #
C3984548
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS