RG1005N-95R3-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-95R3-D-T10
JLCPCB Part #
C4062256
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS