RG1005N-9530-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-9530-W-T5
JLCPCB Part #
C4140428
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS