RG1005N-90R9-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-90R9-B-T5
JLCPCB Part #
C1725718
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS