RG1005N-8872-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-8872-W-T5
JLCPCB Part #
C3929740
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS