RG1005N-8871-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-8871-B-T5
JLCPCB Part #
C1726535
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS