RG1005N-8870-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-8870-B-T5
JLCPCB Part #
C4241964
Description
-55℃~+155℃ 63mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS