RG1005N-86R6-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-86R6-B-T5
JLCPCB Part #
C1725729
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS