RG1005N-7871-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-7871-W-T1
JLCPCB Part #
C4106761
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS