RG1005N-750-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-750-W-T1
JLCPCB Part #
C4143525
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS