RG1005N-7150-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-7150-W-T5
JLCPCB Part #
C4104713
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS