RG1005N-6651-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-6651-W-T5
JLCPCB Part #
C4133701
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS