RG1005N-6490-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-6490-W-T1
JLCPCB Part #
C4142168
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS