RG1005N-6490-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-6490-B-T5
JLCPCB Part #
C4345943
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS