RG1005N-6342-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-6342-B-T5
JLCPCB Part #
C1726519
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS