RG1005N-6340-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-6340-W-T1
JLCPCB Part #
C4274425
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS