RG1005N-621-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-621-B-T5
JLCPCB Part #
C4137417
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS