RG1005N-5762-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-5762-B-T5
JLCPCB Part #
C4199784
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS