RG1005N-5621-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-5621-D-T10
JLCPCB Part #
C1704208
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS