RG1005N-53R6-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-53R6-W-T1
JLCPCB Part #
C3949674
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS