RG1005N-4421-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-4421-D-T10
JLCPCB Part #
C4031165
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS