RG1005N-4022-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-4022-W-T1
JLCPCB Part #
C3980986
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS